HOME  |  Bestuur en organisatie  |  Gemeenteraad

Gemeenteraad

De gemeenteraad staat aan het hoofd van de gemeente, zij is de afvaardiging van de bevolking. De raad stelt de beleidskaders vast en controleert het college van burgemeester en wethouders. Het college voert de besluiten van de raad uit, bestuurt de gemeente en legt verantwoording af aan de raad. De gemeenteraad heeft de bevoegdheid om een aantal zaken betreffende de 'eigen huishouding' zelf te bepalen. Hieronder vallen gemeentelijke ontwikkeling, verkeer en vervoer, welzijn, sociale zaken, onderwijs en (gemeentelijke) belastingheffing.

De fractievoorzitters en de burgemeester maken samen deel uit van het gremium Seniorenconvent.

De samenstelling van de gemeenteraad wordt eens per vier jaar bepaald op grond van de gemeenteraadsverkiezingen.

Thomas Boijmans

Boijmans
contactgegevens en taken Thomas Boijmans
FunctieFractievoorzitter
E-mailadrestboijmans@hotmail.com
Politieke partijGroenLinks

Fred Burhenne

Burhenne
contactgegevens en taken Fred Burhenne
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresf.burhenne@gbbl.nl

Marc van Caldenberg

van Caldenberg
contactgegevens en taken Marc van Caldenberg
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresmvancaldenberg@gmail.com
Politieke partijSocialistische Partij

Ton Embregts

Embregts
contactgegevens en taken Ton Embregts
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadrest.embregts@gbbl.nl
Politieke partijGezamenlijke Burger Belangen Landgraaf

Paul Glenz

Glenz
contactgegevens en taken Paul Glenz
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresp.glenz@gbbl.nl
Politieke partijGezamenlijke Burger Belangen Landgraaf

Ed Gubbels

Gubbels
contactgegevens en taken Ed Gubbels
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadrese.gubbels@gbbl.nl
Politieke partijGezamenlijke Burger Belangen Landgraaf

Fieny de Haan

de Haan
contactgegevens en taken Fieny de Haan
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresf.dehaan@gbbl.nl
Politieke partijGezamenlijke Burger Belangen Landgraaf

Lenie Haarbosch-Toussaint

Haarbosch-Toussaint
contactgegevens en taken Lenie Haarbosch-Toussaint
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadreshamhaarbosch@home.nl
Politieke partijOuderen Partij Landgraaf

Wiel Heinrichs

Heinrichs
contactgegevens en taken Wiel Heinrichs
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresheinrichsw@home.nl
Politieke partijLijst Wiel Heinrichs

René Hensgens

Hensgens
contactgegevens en taken René Hensgens
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresr.hensgens@gbbl.nl
Politieke partijGezamenlijke Burger Belangen Landgraaf

Nico Heuvelmans

Heuvelmans
contactgegevens en taken Nico Heuvelmans
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresn.heuvelmans@gbbl.nl
Politieke partijGezamenlijke Burger Belangen Landgraaf

Roger Huntjens

Huntjens
contactgegevens en taken Roger Huntjens
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresr.huntjens@gbbl.nl
Politieke partijGezamenlijke Burger Belangen Landgraaf

Gaston Huth

Huth
contactgegevens en taken Gaston Huth
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresgastonhuth@live.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

Saskia Janssen-Haenen

Janssen-Haenen
contactgegevens en taken Saskia Janssen-Haenen
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadress.janssen@gbbl.nl
Politieke partijGezamenlijke Burger Belangen Landgraaf

Stijn Kropman

Kropman
contactgegevens en taken Stijn Kropman
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresskropmanjjt@gmail.com
Politieke partijChristen Democratisch Appel

Björn Lambie

Lambie
contactgegevens en taken Björn Lambie
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresbwhlambie@hotmail.com
Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie

Delano Lankhorst

Lankhorst
contactgegevens en taken Delano Lankhorst
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresd.lankhorst@gbbl.nl
Politieke partijGezamenlijke Burger Belangen Landgraaf

Jo Logister

Logister
contactgegevens en taken Jo Logister
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresj.logister@gbbl.nl
Politieke partijGezamenlijke Burger Belangen Landgraaf

Patrick Mevissen

Mevissen
contactgegevens en taken Patrick Mevissen
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresp.mevissen@gbbl.nl
Politieke partijGezamenlijke Burger Belangen Landgraaf

Rob Münstermann

Münstermann
contactgegevens en taken Rob Münstermann
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresr.f.a.muenstermann@home.nl
Politieke partijOuderen Partij Landgraaf

Wendy Pihler-Gielkens

Pihler-Gielkens
contactgegevens en taken Wendy Pihler-Gielkens
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadrespihler@kpnmail.nl
Politieke partijSocialistische Partij

Robin Reichrath

Reichrath
contactgegevens en taken Robin Reichrath
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresRobinreichrath@gmail.com
Politieke partijPartij van de Arbeid

Bart Smeets

Smeets
contactgegevens en taken Bart Smeets
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresbjmsmeets@home.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appel

Cynthia Veerman-Volten

Veerman-Volten
contactgegevens en taken Cynthia Veerman-Volten
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadrescynthia.volten@gmail.com
Politieke partijPartij van de Arbeid

Pascalle Willemsen-Naedenoen

Willemsen-Naedenoen
contactgegevens en taken Pascalle Willemsen-Naedenoen
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresp.willemsen@gbbl.nl
Politieke partijGezamenlijke Burger Belangen Landgraaf

Frans Aerts

Aerts
contactgegevens en taken Frans Aerts
FunctieGriffier
E-mailadresfrans.aerts@landgraaf.nl

Bezoekadres

Burgerhoes
Sweelinckplein 1
6371 LB Landgraaf

Meer contact- en openingstijden