Creatief met afval. Kinderen tonen hun werk in circulaire expositie
Wist je dat een Nederlander gemiddeld zo’n 40 kledingstukken per jaar weggooit? En dat we in Nederland samen elk jaar maar liefst 9 miljoen boeken bij het afval zetten? Het grootste deel verdwijnt in de grijze container. Zonde, toch? Vaak zijn die spullen nog bruikbaar!
Een kleurrijke expositie in het Burgerhoes
Vanaf vandaag is er in het Burgerhoes een kleurrijke expositie te zien die helemaal in het teken staat van circulariteit. Tijdens de Jeugd Sport- en Cultuurdag op 11 april gingen kinderen uit groepen 7 en 8 uit Landgraaf creatief aan de slag met afval. In workshops van de Vrije Akademie Parkstad (met materialen aangeleverd door RD4) kregen oude boeken en versleten kleding een tweede leven. En hoe! Van mascottes tot meubels en zelfs behang: alles werd omgetoverd tot unieke kunstwerken.
Benieuwd naar de resultaten?
Kom langs in ons Burgerhoes en laat je verrassen! De expositie loopt tot en met 23 mei.

Blijf op de hoogte!
- Wilt u op de hoogte blijven van het nieuws van gemeente Landgraaf? Meld u aan voor onze e-mail nieuwsbrief.
- Wilt u actief geïnformeerd worden over vergunningen, bouwplannen, verkeersbesluiten e.d. in uw eigen buurt of straat? Klik dan op de pagina Berichten over uw buurt op Overheid.nl op de knop ‘Meld u aan voor de e-mailservice’.